przyczepka-rowerowa-croozer-1999
  • Przyczepka Rowerowa Croozer

Porównaj ceny w porównywarkach
Cena od 0.97 pln

Przyczepka Rowerowa Croozer ocena

:  średnia: 4/5 (14 głosów)

:

:

Podsumowanie opinii

Ten produkt poddaliśmy ocenie wielu użytkowników wygłaszających swoje opinie na 17 serwisach internetowych, oceniają go oni na 4 w skali do 5.0, czyli średni. Po przeanalizowaniu produktu pod kątem wad i zalet okazuje się, że na 5 wad i zalet, ma on więcej zalet niż wad. Świadczy o tym fakt, że na podstronę produktu wchodzono 19694 razy i skorzystano z naszej porównywarki aż 8 razy. 

Przyczepka Rowerowa Croozer opis

Przyczepka Rowerowa CROOZER KID 2 JEDNA PRZYCZEPKA, TRZY MOŻLIWOŚCI. Croozer Kid jest jasny i praktyczny Można go używać jako wózka do joggingu, spacerówki lub przyczepki rowerowej. W tym pakiecie 3 w 1 jest wszystko, czego potrzebujesz. Twoje dzieci wprost pokochają Croozera Nawet niemowlęta czują się świetnie w Croozerze. Osłonięte przed wiatrem i warunkami atmosferycznymi, mają wspaniały widok. A za siedzeniem zawsze jest dużo miejsca na schowanie jedzenia czy zabawek dla małego podróżnika. Bezpieczeństwo Niski środek ciężkości zapewnia bezpieczną jazdę. Pasy bezpieczeństwa mocowane w 5 punktach na ramie. Mocne aluminiowe zderzaki. Rączka wózka pełni rolę ramy zabezpieczającej przy wywrotce. Główne cechy Croozer KID 2 Wielofunkcyjna osłona chroniąca przed owadami, deszczem i wiatrem. Odblaskowe znaczniki. Wysoki stopień bezpieczeństwa dzięki niskiemu środkowi ciężkości. Za siedzeniem pojemne miejsce na bagaż. System szybkiego składania. Dwuosobowa. Przyczepka wyposażona jest w dwuczęściowy zaczep do roweru, chorągiewkę sygnalizacyjną, koło do samochodu i duże koło przednie do biegania. Kolor różowy.

Sprawdź także Przyczepka Rowerowa Croozer ctbike

ceny, Przyczepka Rowerowa Croozer opis, Przyczepka Rowerowa Croozer tańszy zamiennik, Przyczepka Rowerowa Croozer tanio, czy warto, najtańszy, forum opinie, ulotka, Przyczepka Rowerowa Croozer ile kosztuje, Przyczepka Rowerowa Croozer sklep online, online, najtaniej, Przyczepka Rowerowa Croozer producent, Przyczepka Rowerowa Croozer wady i zalety, instrukcja, allegro, Przyczepka Rowerowa Croozer agito, tani, cena, nokaut,

Przyczepka Rowerowa Croozer zalety

Przyczepka Rowerowa Croozer wady

+ Długa gwarancja
+ lekki
+ Znana marka
- kilka funkcji
- brzydki wygląd

Nowa zaleta:

Nowa wada:

Przyczepka Rowerowa Croozer opinie:

Brak opinii

Napisz opinię

:

:

:

:

:

:

Przyczepka Rowerowa Croozer oceny:

RENATA (Olesno):    3/5
MARIANNA (Świerzawa):    3/5
BEATA (Suwałki):    2/5
ZOFIA (Zalewo):    5/5
ZOFIA (Mrozy):    3/5
Kasia (Białobrzegi):    5/5
WALDEMAR (Krzanowice):    5/5
AGATA (Krajenka):    3/5
ROBERT (Kołobrzeg):    2/5
Krysia (Krynki):    3/5
MARIANNA (Szczucin):    2/5
MACIEJ (Skoki):    4/5
SEBASTIAN (Opatów):    5/5
KRYSTYNA (Korfantów):    4/5